|
|
|
|
|
|
|
|
černá fenka Daffy 11 týdnů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daffy a její vlající uchooooo-dnes byl strašný vichr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Létííme-V předu Duffy(pes) a v zadu Deana (fenka) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
nééé, ta piškota je moooojeeee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
"hele nefoť , my tady totiž vyrábíme vyrábíme lumpárny" 11.8.2008 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A že nevíš, co to mám...?! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Srpen 08-řádíme na zahradě |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moje dcera a vnučka Lucinka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pan domácí kouká z okna.... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hejno "housat"-naše nejmladší vnučka na návštěvě |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sanča:"To jsem blázen, vždyť jsem těch "dětí" měla před chvílí ještě jen 7......." |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A taky umím ksichtíky, koukej! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
...čůráme do kopce i z kopce |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Já to okoušu zezhora a ty prolez spodem... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hele, nejez to sám, víš, že vlk to taky přepískl a jak pak dopadl.... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kluk žíhaný-je mohutný a moc pěkný |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hele bota a s nohou..tak tu taky ochutnám:-)) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ještě tam nevidím, ale už za týden?!!! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A co vy to tady tohle asi máte?! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
No, vypadá to, že to nespolknu ani já, chjo... |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|